Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WTTR Topluluk Kuralları
#1
   

⚠️Her toplulukta olduğu gibi, WTTR.net Topluluğunda da düzen ve nizami sağlamak için, belli başlı kuralları bulunur ve bu yüzden bizim kurallarımızı okumanızı tavsiye eder ve hiçbir olumsuzluğun yaşanmaması için bu kurallara uymamanız beklenir.


KURALLARIMIZ 


1-) Bu linkten ( https://forum.wttr.net/member.php?action=register ) Foruma kayıt olup içerikler ekleyebilirsiniz, bu içerikleri herkes görebilir.

2-) NSFW veya müstehcen içerikler yasaktır. Buna metinler, görseller veya çıplaklık, cinsellik, yüksek şiddet ya da diğer rahatsız edici içeriklere sahip bağlantılar dahildir.

3-) Dini milli ırkı ve siyasi değerlere küfür vb yasaktır, herkesin kendi görüşü kendine kalsın.

4-) Yetkililerden izin almadan spam veya kendi reklamını (sunucu davetleri, reklamlar vb.) yapmak yasaktır. Buna üyelere DM göndermek de dahildir.

5-) Kurallara aykırı veya seni rahatsız eden bir şey görürsen yöneticilere bildir. Bu sunucunun samimi bir yer olmasını istiyoruz!

6-) WTTR Bir topluluktur, tüm filolar ve oyuncular bu sunucuda mevcuttur, eğer düşmanlık beslediğiniz bir filo varsa, kininizi buraya yansıtmayın filo maçına saklayın, unutmayın burada hepimiz bir birlik içerisindeyiz bu birliği bozana veya bozmaya çalışana yer yoktur !

7-) Hile kullanımı kesinlikle yasaktır, bu yasağı çiğneyen tüm WTTR.net servislerinden engellenir, tolerans yoktur !

8-) Rahatsızlık duyduğunuz bir durum olursa, WTTR yöneticileri ile iletişime geçin veya ( [email protected] ) mail adresine mail atarak şikayetinizi belirtebilirsiniz.

9-) Buradaki kuraların aynısı WTTR Discord'da da geçerlidir ( discord.wttr.net ) !

10-) War Thunder Türk Oyuncu topluluğu olarak yukarıdaki kurallara riayet etmenizi bekleriz.
Cevapla


Hızlı Menü: