Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dice filosu rezaleti
#1
Dice clanı rezaleti. 4 5 aydır bulunduğum vakit ve emek harcadığım clandan saygısıcaz ve düşmanca atıldım(atılmamda bir sorun yok, yöntem yanlış). Benim atılma sebebim 1500 filo puanının altında olmammış(1456 puana sahibim ve 4 haftadır filo maçlarına alınmıyorum). Bana bunu söylerken utanmadıkları gibi 1600 puan ve üstü bir çok kişiyi daha haber vermeden, teşekkür etmeden, helallik almadan düşmanca atıldılar. Tekrar söylüyorum atılmak sorun değil yaptıkları yöntem yanlış ve aptalca. Dice klanı maalesef Türk topluluğun bir özeti, benim sizlere nacizane tavsiyem böyle kalitesiz ve seviyesiz insanlara sizin emeklerinizle ulaştığı başarılara ortak olmamanız. Herkese iyi akşamlar.


Ek Dosyalar Resimler
   
Bul
Cevapla
#2
Konu hakkında fazla bir bilgim yok, yorum yapmak bana düşmez ama olan olmuş bir şekilde, maalesef.
Cevapla
#3
Yorumsuz zaten, bu yapılanı kelimelerle anlatamazsın, biz filo için elimizden geleni yaptık. Bir çok insanın emeği ile ilk 10 a girdi filo ve bir teşekkür bile edilmedi.
Bul
Cevapla
#4
önce 1500 ü geçseydin ondan sonra emeklerinden bahsetseydin keşke. Filo'yu istediğin kadar karalamaya çalış umurumuzda değil. Gerçeği'de konuşmuyorsun. Biz kimseyi verdiği emekleri hiçe saymadık. Kimsenin sayesinde bir şey elde etmedik. Bu sadece bir oyun ve o sezon bitti gitti. Size sezon başı 1500 puan altı atılacak dedik. 1500 puan kasmak 1 hafta alıyor ve siz bunu bile yapamadınız. Filo içinde yaptığınız susulukları bile göz ardı ettik arkadaşımız dedik. Ama gün gelip sezon bittiğinde 1400 küsür puanla kalırsan kusura bakma babam olsan tanımam seni. Sağa sola yalan yazmak yerine ben neyi yanlış yaptım diye düşün ilk önce. Ben 1 sezon da 4 hesabı 1800 + ya çıkardım. Ben eşşek miyim güzel kardeşim de bununla uğraşıyorum ve sen yan gelip yatıyorsun. Bir de şu filo maçına almadılar beni ağlayışını açıklıyım istersen. Takım kurulduktan 2 saat sonra gelip yer var mı dersen yok derler tabi sana ve dışarda kalırsın. Biz orada 120 kişi takılmadık diye filolar gibi , 1 takım ile 7. sıraya çıktık
Mankörlük etmek sana yakışmıyor. Bu kinin de gereksiz
Bul
Cevapla
#5
Hahahahahahahahahahahhahaha. Üzülüyorum bir de kocaman adamlarsanız, sadece YAZIK demekten başka bir şey söylemeyeceğim.
Bul
Cevapla


Hızlı Menü: